Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Justyna Lewicka: Postępowanie dietetyczne jako element leczenia zaburzeń płodności

20 czerwca, 2023 @ 6:00 pm - 7:30 pm

Serdecznie zapraszamy na szkolenie dotyczące postępowania dietetycznego w leczeniu zaburzeń płodności. Naszą Prelegentką będzie specjalistka w tym zakresie Pani Dietetyk Kliniczny, dyplomowany fitoterapeuta i specjalistka medycyny przeciwstarzeniowej – Justyna Lewicka.

Okazuje się, że coraz więcej Polaków cierpi na niepłodność – z danych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego wynika, że co roku problem dotyka 1,5 mln par. Niepłodność staje się już nie tylko problemem medycznym, ale i społecznym, z którym zmaga się co piąta para.
Choroby tarczycy, zbyt wysoka masa ciała, stany zapalne i pozapalne narządów rodnych, niedrożność jajowodów, niehigieniczny tryb życia i zatrucie środowiska to kolejne przyczyny niepłodności wymieniane przez specjalistów. Są to schorzenia w których bardzo ważna jest dieta. Zapraszamy na spotkanie z Panią dietetyk z którego dowiedzą się Państwo jak z pomocą diety można wspomagać leczenie zaburzeń płodności.

Pani Dietetyk zdobyła wiedzę podczas wielogodzinnej pracy z pacjentami w gabinecie., a także czestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. W swojej praktyce wykorzystuje wiedzę akademicką jak i najnowsze doniesienia dietetyczne poparte badaniami naukowymi.

Pani Dietetyk od kilku lat prowadzi gabinet MED-DIETA w Bydgoszczy, gdzie specjalizuje się w niepłodności, chorobach autoimmunologicznych i metabolicznych.

Zapraszamy do rejestracji.

Kiedy: Wtorek, 20.06.2023 godzina 18:00

Koszt: Darmowy

Temat:​ Postępowanie dietetyczne jako element leczenia zaburzeń płodności

Prelegent: Dietetyk Kliniczny Justyna Lewicka

Czas trwania: ok. 60 min minut plus runda pytań

Szczegóły

Data:
20 czerwca, 2023
Godzina:
6:00 pm - 7:30 pm