DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NORSAN?

 

 

Za wszystkim, co robimy w NORSAN, stoją dwie główne idee: szerzenie wiedzy na temat działania kwasów tłuszczowych omega-3 i poprawa podaży kwasów omega-3 poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów omega-3. Podróż NORSAN rozpoczęła się około 10 lat temu od wysokiej jakości płynnego oleju rybnego. Od początku byliśmy przekonani, że naturalny i wysokiej jakości olej rybny czy z alg należy pozostawić w naturalnej postaci, a nie „ukrywać w kapsułkach”. Na tym nadal się skupiamy i tę opinię potwierdzacie Państwo: NORSAN jest obecnie najpopularniejszą marką Omega-3 w Niemczech i Austrii, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Takk for Tilityn, dziękuję za zaufanie.
Pozdrawiam, Joakim Graff
założyciel

Polecany przez lekarzy

NORSAN jest polecany przez ponad 4000 lekarzy i terapeutów. Stosując metodę diagnostyczną stosowaną przez firmę NORSAN, lekarze są w stanie zmierzyć wpływ kwasów omega-3 na organizm.

Do sieci ekspertów NORSAN

Zrównoważone połowy

Ryby i zasoby rybne są zasobem ograniczonym i cennym. Dlatego za nasz obowiązek uważamy skupienie naszych produktów na zrównoważonym rybołówstwie i odpowiedzialnym wykorzystaniu zasobów morskich.

O naszej filozofii produktu

Znakomita jakość

Do produkcji naszych olejów stosujemy unikalne procesy i techniki oczyszczania, aby zapewnić najwyższą czystość i jakość. Świadomie unikamy sztucznych koncentratów.

Wszystko o jakości naszych surowców

Wysoka porcja dzienna

Bazując na wynikach różnych badań i doświadczeniu z ponad 20 000 analiz kwasów tłuszczowych, zalecamy dawkę 2000 mg kwasów tłuszczowych omega-3 dziennie. Potrzebę tę można zaspokoić już jedną łyżką oleju NORSAN Omega-3 dziennie.

Więcej o optymalnym dawkowaniu Omega-3

Wymierne efekty

Analiza kwasów tłuszczowych daje możliwość pomiaru indywidualnego stanu zaopatrzenia organizmu w kwasy tłuszczowe. W ten sposób możesz łatwo i naukowo sprawdzić efekt przyjmowania naszych produktów.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie, z sercem

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, wysyłki lub inne pytania dotyczące Omega-3, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji w każdej chwili i nie może się doczekać rozmowy z Tobą.

Wszystko o naszym zespole

Dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb

Zalecamy długotrwałe spożywanie Omega-3, gdyż efekty profilaktyczne i lecznicze można osiągnąć jedynie poprzez długotrwałe i regularne spożywanie. Jednak z różnymi fazami naszego życia wiążą się różne potrzeby. Dzieci mają inne zapotrzebowanie na kwasy Omega-3 niż dorośli, a dla osób, które dużo podróżują, transport oleju Omega-3 nie zawsze jest łatwy. Produkty NORSAN są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możesz zdecydować, który produkt jest dla Ciebie odpowiedni.

Dlaczego warto zamówić bezpośrednio u nas? Zobacz Twoje zalety:

Zawsze najświeższe produkty

Zamawiając w naszym sklepie, zawsze masz gwarancję otrzymania najnowszej partii.

Szybka i bezpieczna wysyłka

O szybką wysyłkę dba Nasz zespół. Latem korzystamy z transportu chłodniczego, aby oleje dotarły do ​​Państwa w jak najlepszej jakości.

Bezkonkurencyjna obsługa klienta

Nieważne, czy jest to kwestia wysyłki, produktu, czy czegoś innego. Nasza obsługa klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji..

5 centów za produkt dla morza

Za każdy sprzedany produkt NORSAN, 5 centów trafia do organizacji non-profit, które aktywnie angażują się w ochronę i zachowanie różnorodności biologicznej w naszych morzach i wodach.