Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Anna Brandys: Prehabilitacja, czyli jak przygotować pacjenta do zabiegu operacyjnego, rola kwasów omega-3 w prehabilitacji

26 czerwca, 2023 @ 6:00 pm - 7:30 pm

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na szkolenie poświęcone roli omega-3 w prehabilitacji, czyli jak przygotować pacjenta do zabiegu operacyjnego.

Wykład poprowadzi Pani Anna Brandys: Magister farmacji i dietetyki klinicznej, specjalistka ds. farmacji aptecznej, pasjonatka dietetyki. W swojej praktyce aptekarza łączy dwie dziedziny – farmację i dietetykę, aby pomóc pacjentom osiągnąć maksymalny efekt terapeutyczny.

Prehabilitacja ma na celu przygotowanie pacjentów do leczenia inwazyjnego, w którym przebieg procedur stanowi istotne obciążenie funkcjonalne, energetyczne i metaboliczne, a zatem znaczne ryzyko dla pacjenta. Obszarami działania prehabilitacji są głównie duże zabiegi chirurgiczne oraz leczenie onkologiczne. Prehabilitacja ma na celu jak najlepsze zagospodarowanie czasu od postawienia diagnozy do rozpoczęcia leczenia i doprowadzenie pacjenta do możliwie najlepszej kondycji zdrowotnej, by pomóc mu znieść trudy terapii, skrócić rekonwalescencję i jak najszybciej wrócić do zdrowia.

Zapraszamy na seminarium online z którego dowiedzą się Państwo jaką rolę w przygotowaniu do operacji odgrywa dieta w tym morskie kwasy omega-3.

Zapraszamy do rejestracji.

Kiedy: Poniedziałek, 26.06.2023 godzina 18:00

Koszt: Darmowy

Temat:​ Prehabilitacja, czyli jak przygotować pacjenta do zabiegu operacyjnego, rola kwasów omega-3 w prehabilitacji

Prelegent: Dietetyk Kliniczny Anna Brandys

Czas trwania: ok. 60 min minut plus runda pytań

Szczegóły

Data:
26 czerwca, 2023
Godzina:
6:00 pm - 7:30 pm