O nas - NORSAN
MenuMenu

Witamy w NORSAN

Twój specjalista omega-3 z Norwegii

Dana Hildebrandt – Obsługa zamówień

Dana Hildebrandt norsan

Bardzo się cieszę, że dostałem taką możliwość pracy z tak wspaniałym zespołem.

Inga Andresen – Head of Sales

inga andresen norsan

Pasja, zdrowie i wspólnota mają ogromny wpływ na życie. NORSAN nie tylko łączy w sobie te wartości! Czy jest coś lepszego niż postrzeganie swojej pracy jako misji i możliwość chodzenia do pracy z uśmiechem? Poza edukowaniem wielu ekspertów, to wspaniałe uczucie móc sprawić, że świat jest trochę zdrowszy. Jednym słowem: wspaniale!

Simone Ehlers – Księgowość

Simone Ehlers norsan

Jestem w NORSAN od 5 lat, nie żałuję ani jednego dnia i z niecierpliwością czekam na wiele kolejnych lat z tym wspaniałym zespołem.

Magali Schwartz – Country Manager France

Wartości wyznawane przez NORSAN od razu mnie urzekły, szacunek do natury i ludzi to podstawa, którą odczuwam na co dzień. I co za wspaniała motywacja, aby przyczynić się do dobrego samopoczucia i zdrowia naszych klientów, oferując im produkty bardzo wysokiej jakości!
Udział w rozwoju francuskiej spółki zależnej jest bardzo stymulujący. Szczególnie cenię sobie zarówno dużą swobodę działania, jak i wsparcie dynamicznego i troskliwego zespołu.

Brit Brall – Obsługa Klienta

Od dłuższego czasu jestem z NORSAN – moją drugą, norweską rodziną …. Wspaniała firma, która pozwala mi pracować z trójką dzieci w rozumiejącym się zespole. Kompetentny trening personalny jest tu tak samo ważny jak uczciwe traktowanie ludzi i przyrody.

Sandra Detmerowski – Marketing

sandra detmerowski norsan

W pracy w NORSAN najbardziej podoba mi się to, że mogę wnosić własne pomysły i jestem w nich wspierana. Ponadto, zawsze mogę nauczyć się czegoś nowego, a wisienką na torcie są wartościowe produkty, za którymi z przyjemnością się stoi.

Joanna Motowilczuk

Country Manager Poland: To wspaniałe uczucie móc tak dobrze wspierać zdrowie tak wielu ludzi za pomocą produktów NORSAN. Jest mi szczególnie miło, że spotkałam się i wciąż się spotykam z tak wieloma pozytywnymi opiniami.

Kerstin Günes – Sales Specialist

Kerstin Güneş Norsan

Bardzo lubię pracę w dziale farmacji w NORSAN. Duch pracy zespołowej, zwłaszcza gdy pracuje się głównie samemu, tak jak ja, jest po prostu wspaniały. Pomimo pracy na pełen etat, zawsze mam wystarczająco dużo czasu na najważniejsze rzeczy w moim życiu – moją rodzinę i dwójkę dzieci. Muszę za to podziękować za elastyczność i dynamizm firmy NORSAN. Pozwala mi to z uśmiechem pokonywać każdą dodatkową milę i przybliżać naszą wspaniałą kulturę firmy światu zewnętrznemu.

Mateusz Krajewski

Menedżer ds. sprzedaży i obsługi klienta

 NORSAN jest norweską firmą oferującą wysokiej jakości produkty omega-3 i profesjonalną analizę kwasów tłuszczowych NORSAN to marka nr 1 wśród produktów omega-3 w niemieckich aptekach, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Naszym celem jest również edukacja o tym, jak kwasy omega-3 działają na organizm człowieka. NORSAN jest wyspecjalizowaną marką rekomendowaną przez lekarzy, terapeutów i farmaceutów. Jako firma kładziemy duży nacisk na pozyskiwanie najlepszych możliwych surowców, świadome i zrównoważone wykorzystanie cennych zasobów naturalnych oraz kulturę korporacyjną, która ceni sobie lojalność, odpowiedzialność i zaufanie.

Od kilku lat nasza główna siedziba znajduje się w Berlinie, zaś dalsza działalność obejmuje – poza Niemcami – również Polskę, Austrię, Francję, Włochy, Norwegię, Szwajcarię, Wielką Brytanię, Czechy oraz kraje bałtyckie. Z wielką radością w grudniu 2019 uruchomiliśmy nasz polski sklep internetowy. Nasi polscy klienci okazali  nam duże zaufanie i wciąż powiększają grono zadowolonych konsumentów marki NORSAN.

Za pomocą wykładów, webinariów i materiałów informacyjnych staramy się w przejrzysty sposób przedstawić wielorakie znaczenie zdrowotne kwasów tłuszczowych omega-3 - w tym przejrzystą możliwość pomiaru własnego poziomu omega-3. To ważne zadanie sprawia nam jako zespołowi wielką przyjemność, jeśli możemy wnieść istotny wkład w zrozumienie żywienia człowieka na każdym etapie jego rozwoju. Więcej na ten temat można przeczytać w naszej filozofii zdrowia.

Naszą wzajemną współpracę cechuje otwartość, przejrzystość i zaufanie. Polegamy na sobie nawzajem i wspieramy się. Jesteśmy szczególnie dumni z naszych wartości korporacyjnych, ponieważ wiemy, że wyjątkowe, wysokiej jakości produkty mogą być tworzone tylko w szczególnej kulturze korporacyjnej. Więcej "zdrowia" i dobrego samopoczucia to najlepsza motywacja, aby być dla Ciebie każdego dnia.

Jak wspomnieliśmy powyżej, nasza siedziba główna znajduje się w Berlinie, posiadamy także biuro w Hamburgu. Jesteśmy także dumni z naszych oddziałów w Europie w Wiedniu (AT), Lille (FR) i Bolzano (IT).