OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE - NORSAN Polska
MenuMenu

OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE

Adres firmy:

NORSAN Polska Sp. z o.o. 

ul. Kazimierza Królewicza 2n/U1

71-552 Szczecin

Polska

e – mail: info@norsan-omega.pl

tel: +48 793 556 369

Adres strony: www.norsan-omega.pl

Adres email : info@norsan-omega.pl

 

Numer KRS: 0001029748

REGON: 524972170

NIP: 8513291219

 

1. Zawarcie umowy

Na naszej stronie internetowej zamówienie jest potwierdzane poprzez zakończenie procesu zamówienia za pomocą odpowiedniego przycisku.

2. Ceny
Ceny obowiązują w momencie złożenia zamówienia. Nasze ceny zawierają podatek VAT w wysokości obecnie 8% od Omega-3 Total, Omega-3 Vegan, Omega-3 Kapsułki, Omega-3 Kids, Omega-3 Kids Jelly i Omega-3 Arktis Kapsułki, Omega-3 Vegan Kapsułki oraz 19% od analizy kwasów tłuszczowych. Koszty wysyłki są podane i zostaną wykazane oddzielnie na fakturze. Ceny, promocje i kupony są ważne do wskazanej daty.

3. Koszt wysyłki
Koszty wysyłki wynoszą 12,00 zł (w tym 19% VAT). Dla zakupów o wartości od 150 zł nie pobieramy kosztów wysyłki.

4. Dostawa
Dostawa odbywa się poprzez przesyłkę kurierską za pośrednictwem firmy Inpost. Dostawy będą realizowane na adres podany przez klienta, chyba że uzgodniono inaczej. Zawsze staramy się spełnić Państwa życzenia i dostarczyć zamówienie pod wskazany adres.

5. Metody płatności
Możliwe metody płatności to: 1)Przelewy24 . Rachunek zostanie wysłany do Ciebie drogą mailową. Jednocześnie nformujemy iż operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

6. Reklamacje
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, problemy lub skargi, nie wahaj się skontaktować z nami. Adres email: info@norsan-omega.pl

Adres zwrotny:

NORSAN Polska Sp. z o.o. 

ul. Kazimierza Królewicza 2n/U1

71-552 Szczecin

Polska

7. Prawo do odstąpienia od umowy
Masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni (zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) bez podania przyczyn. Okres odstąpienia wynosi 14 dni od dnia, w którym Państwo lub osoba trzecia inna niż wyznaczony przez Państwa przewoźnik weszła w posiadanie towarów. Aby skorzystać z prawa do odwołania, należy napisać stosowne oświadczenie o podjęciu decyzji o odstąpieniu od umowy, a następnie wysłać je listownie lub na adres e-mail:

NORSAN Polska Sp. z o.o. 

ul. Kazimierza Królewicza 2n/U1

71-552 Szczecin

Polska

Email: info@norsan-omega.pl

W przypadku odstąpienia od umowy, zwrócimy Państwu koszty niezwłocznie i nie później niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania zawiadomienia.
W celu wykonania takiego zwrotu wykorzystamy te same środki płatnicze, które zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie uzgodniono inaczej. W żadnym wypadku nie zostaniecie Państwo obciążeni kosztami takiego zwrotu. Możemy odmówić zwrotu do czasu, gdy otrzymamy z powrotem towary lub do czasu, gdy użytkownik dostarczy dowód, że zwrócił towary, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

8. Zachowanie tytułu własności
Dostarczone towary pozostają własnością firmy NORSAN Polska Sp. z o.o. do momentu całkowitej zapłaty ceny zakupu. Klient nie jest uprawniony do odsprzedaży dostarczonego przez nas towaru.

9. Pozostałe
Produkty lecznicze należy przechowywać ostrożnie i w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy przestrzegać ulotek dołączanych do opakowania i instrukcji obsługi. Suplementy żywnościowe nie są substytutem zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

Firma NORSAN Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmian produktów i cen, błędów drukarskich lub obliczeniowych, jak również błędów w słownictwie i zdjęciach. Wszelkie prawa do użytych tekstów, zdjęć, rysunków i projektów graficznych należą do firmy NORSAN GmbH. Jakiekolwiek powielanie lub inne wykorzystanie, inne niż do użytku osobistego, jest zabronione bez naszej wyraźnej zgody.