Jesteś pracownikiem służby zdrowia, fizjoterapeutą, terapeutą, trenerem sportowym, dietetykiem, a może zarządzasz ośrodkiem SPA?

Chciałbyś zamówić produkty NORSAN lub przetestować je GRATIS ze swoim Zespołem?
Czy chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat roli morskich kwasów omega-3 i ich znaczenia w codziennym życiu, w tym publikacji medycznych i najnowszych wyników badań?

Informowanie o roli morskich kwasów tłuszczowych omega-3 to nasze nadrzędne zadanie – dołącz do Nas!

Dla Lekarzy

NORSAN organizuje rocznie około 150 konferencji i webinarów na tematy związane z kwasami omega-3. Zachęcamy do współpracy w roli Eksperta, do uczestnictwa, a także zapoznania się z materiałami z poprzednich wydarzeń. Podczas naszych specjalistycznych seminariów Omega-3, dowiadujesz się praktycznych informacji i przykładów terapii z zastosowaniem kwasów tłuszczowych omega-3 to także profesjonalna wymiana informacji i doświadczeń z kolegami i specjalistami z różnych dziedzin medycyny.

Dla farmaceutów i handlowców

Marka NORSAN to w tej chwili numer 1 w segmencie płynnych suplementów omega-3 w krajach niemieckojęzycznych. Nasze produkty są szeroko dostępne w aptekach internetowych i stacjonarnych w Niemczech, Austrii, Włoszech oraz stopniowo także we Francji. Zainteresowanych współpracą farmaceutów i handlowców zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą dla partnerów biznesowych. Zapraszamy do przetestowania naszych produktów przez Państwa Zespół!

Dla fizjoterapeutów i dietetyków

Oferujemy współpracę również dla specjalistów z zakresu dietetyki, zdrowego trybu życia i medycyny sportowej, w tym m.in. specjalny cennik dla ich pacjentów. Nasze produkty są z powodzeniem stosowane przez sportowców najwyżej klasy min. przez mistrza olimpijskiego w biathlonie oraz zawodników I niemieckiej Bundesligi. Zapraszamy do zapoznania się z obszernym materiałem źródłowym dotyczącym omega-3 w sporcie, jak również do przetestowania naszych produktów przez Państwa Zespół.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką kwasów tłuszczowych omega-3 specjalistów do współpracy.
Dołącz do ponad 5.000 lekarzy, farmaceutów i terapeutów w całej Europie, którzy nam zaufali i docenili jakość naszych produktów.

Przetestuj produkty marki NORSAN razem ze swoim Zespołem i zostań naszym Ekspertem podczas seminariów i webinariów dla lekarzy, specjalistów i pacjentów!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat produktów NORSAN Omega-3 i skorzystać z naszych profesjonalnych stawek.

E-mail: info@norsan-omega.pl
Tel. +48 77 688 8200

Menu