Dla specjalistów

Zostań partnerem NORSAN

Zapraszamy zainteresowanych tematyką kwasów tłuszczowych omega-3 specjalistów do współpracy. Dołącz do ponad 5.000 lekarzy, farmaceutów i terapeutów w Europie, którzy nam zaufali i docenili jakość naszych produktów.

Lekarzy

NORSAN organizuje rocznie około 150 konferencji i webinarów na tematy związane z kwasami omega-3. Zachęcamy do uczestnictwa i zapoznania się z materiałami z poprzednich wydarzeń.

Farmaceutów i handlowców

NORSAN to w tej chwili nr 1 w segmencie płynnych suplementów omega-3 w krajach niemieckojęzycznych. Nasze produkty są szeroko dostępne w aptekach internetowych i stacjonarnych w Niemczech, Austrii, Włoszech oraz stopniowo także we Francji. Zainteresowanych współpracą farmaceutów i handlowców zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą dla partnerów biznesowych.

Naturoterapeutów i Dietetyków

Oferujemy współpracę również dla specjalistów z zakresu dietetyki, zdrowego trybu życia i medycyny sportowej, w tym m.in. specjalny cennik dla ich pacjentów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat produktów NORSAN Omega-3 i skorzystać z naszych profesjonalnych stawek.

E-mail: info@norsan-omega.pl
Tel. +49305557889936

Menu