Archiwum FAQs - NORSAN Polska

SEMINARIA NORSAN

Kwasy tłuszczowe omega-3 są niezbędnymi składnikami odżywczymi i mają fundamentalne znaczenie dla naszego zdrowia i zapobiegania chorobom. Ponadto stanowią ważny element terapeutyczny w przypadku wielu chorób i problemów zdrowotnych.Na seminariach online NORSAN otrzymasz praktyczne informacje i możliwość zadawania własnych pytań.

Seminaria NORSAN skierowane są do specjalistów medycyny i farmacji, dietetyków i dietetyków klinicznych oraz terapeutów zajmujących się naukami o żywieniu lub naturoterapeutów.

Poniżej znajdują się nadchodzące SEMINARIA NORSAN. Więcej informacji oraz link do zapisów otrzymają Państwo klikając w wybrane wydarzenie.

Jeśli napotkacie jakiekolwiek problemy podczas rejestracji lub macie inne pytania, skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo.

Oprócz seminariów internetowych jesteśmy również obecni na wielu specjalistycznych kongresach i targach. Jesienią 2023 będziemy między innymi na Konferencji Dermatologicznej w Arłamowie, Food Forum w Poznaniu, Konferencji Kardiologicznej w Częstochowie, Targach Natura Food w Łodzi, Kongresie Naturoterapii w Warszawie i Sympozjum Skinlive we Wrocławiu.

Chętnie spotkamy się z Państwem przy naszym stoisku!

E-mail: info@norsan-omega.pl
Telefon: +48 793 556 369

KALENDARZ WIOSENNY: SEMINARIA I SZKOLENIA 2024

Bezpieczeństwo suplementacji omega-3. Czy suplementacja omega-3 jest bezpieczna? Działania niepożądane i interakcje z lekami.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na szkolenie poświęcone bezpieczeństwu suplementacji omega-3. Czy suplementacja omega-3 jest bezpieczna? Działania niepożądane i interakcje z lekami. Wykład poprowadzi Pani Anna Brandys: Magister farmacji i dietetyki […]

Do rejestracji

Bezsenność, a omega 3

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na szkolenie poświęcone roli omega-3 w bezsenności. Wykład poprowadzi Pani Agnieszka Biernat: dietetyk, specjalista ds promocji zdrowia i dietoprofilaktyki, edukator zdrowia i właścicielka Gabinetu Dietoterapii we […]

Do rejestracji

Stres i jego wpływ na nasze zdrowie – rola kwasów omega-3

Zapraszamy na Seminarium Online, które poprowadzi dla nas psychodietetyk i dietetyk kliniczny Katarzyna Błażejewska - Stuhr. Celem naszego Seminarium Online pt. Stres i jego wpływ na nasze zdrowie - rola […]

Do rejestracji

Kwasy omega-3 w sporcie

Zapraszamy na Seminarium Online, które poprowadzi dla nas dietetyk sportowy Arkadiusz Matras. Celem naszego Seminarium Online pt. Kwasy omega-3 w sporcie, jest rozszerzenie Państwa wiedzy dotyczącej zastosowania morskich kwasów omega-3 […]

Do rejestracji