Pytania - NORSAN

pytania i odpowiedzi

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów NORSAN? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Produkty NORSAN

Masz pytania na temat oleju omega-3 lub kapsułek NORSAN? Tutaj dowiesz się wszystkiego o naszych produktach.

Zamówienia, dostawa, zwroty

Masz pytania na temat zamówienia, wysyłki lub zwrotów? W tym miejscu znajdują się odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Kwasy tłuszczowe omega-3

Pytania i odpowiedzi dotyczące niezbędnych kwasów tłuszczowych, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć
o omega-3.  

Olej rybny NORSAN

Pytania i odpowiedzi dotyczące naturalnego oleju rybnego z dzikiego połowu. 

 

Olej z alg NORSAN

Pytania i odpowiedzi dotyczące w 100% roślinnego oleju z alg  

 

PRODUKTY NORSAN

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu: info@norsan-omega.pl

Olej rybny NORSAN

Olej z alg morskich NORSAN

Oliwa z oliwek

Omega-3 Arktis

Omega-3 Kapsułki

Omega-3 Kids

Omega-3 Total

Omega-3 Vegan

Pytania dotyczące kwasów tłuszczowych omega-3

Zamówienia, wysyłka, zwrot

Dostawa do Szwajcarii nie jest możliwa. Możesz zamówić bezpośrednio w Szwajcarii za pośrednictwem naszego partnera handlowego www.swissmedicalplus.ch.

Możesz kilka opcji aby złożyć u nas zamówienie:

  • Za pośrednictwem sklepu internetowego: Po prostu umieść wybrane produkty w koszyku, wprowadź swoje dane, wybraną metodę płatności, potwierdź zamówienie, a kilka dni później otrzymasz swoje oleje omega-3 lub kapsułki.
  • Telefonicznie: W każdej chwili możesz złożyć u nas zamówienie telefonicznie. Niezależnie od tego, czy robisz zakupy po raz pierwszy, czy nie. Jeśli nie możesz skontaktować się z nami telefonicznie, zostaw wiadomość lub zamówienie na automatycznej sekretarce. Oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub natychmiast przyjmiemy zamówienie. Nasz numer telefonu: +48 77 688 8200
  • E-mailem: Prosimy o przesłanie zamówienia e-mailem, zostanie ono natychmiast zrealizowane. Oczywiście potwierdzimy Twoje zamówienie. Nasz adres e-mail: info@www.norsan-omega.pl
    .

Nasze produkty NORSAN wysyłamy z Niemiec. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem firmy DHL.

Oferujemy bezpłatną wysyłkę od wartości zamówienia przekraczającą 200 PLN. Jeśli minimalna wartość zamówienia nie zostanie osiągnięta, obowiązują koszty wysyłki w wysokości 16 PLN.

Jeśli Twoja paczka, towar lub faktura nie spełniają Twoich oczekiwań lub masz ogólne pytania dotyczące otrzymanego zamówienia, prosimy o bezpośredni kontakt: info@www.norsan-omega.pl.

Jeśli otrzymałeś uszkodzoną przesyłkę, lub jeśli w Twojej przesyłce nie było wszystkich zamówionych produktów, prosimy o skontaktowanie się z nami pod adresem: info@www.norsan-omega.pl

Paczka zostanie wysłana jeszcze raz.

Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 5 dni roboczych, prosimy o krótką wiadomość, abyśmy mogli sprawdzić aktualny status Twojej paczki razem z DHL: e-mail: info@www.norsan-omega.pl.