MenuMenu

SEMINARIA NORSAN

Kwasy tłuszczowe omega-3 są niezbędnymi składnikami odżywczymi i mają fundamentalne znaczenie dla naszego zdrowia i zapobiegania chorobom. Ponadto stanowią ważny element terapeutyczny w przypadku wielu chorób i problemów zdrowotnych.Na seminariach online NORSAN otrzymasz praktyczne informacje i możliwość zadawania własnych pytań.

Seminaria NORSAN skierowane są do specjalistów medycyny i farmacji, dietetyków i dietetyków klinicznych oraz terapeutów zajmujących się naukami o żywieniu lub naturoterapeutów.

Poniżej znajdują się nadchodzące SEMINARIA NORSAN. Więcej informacji oraz link do zapisów otrzymasz klikając na wybrane wydarzenie.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas rejestracji lub masz inne pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Oprócz seminariów internetowych jesteśmy również obecni na wielu kongresach i targach. Chętnie spotkamy się przy naszym stoisku.

E-mail: info@norsan-omega.pl
Telefon: +48 77 688 8200

KALENDARZ: SEMINARIA I SZKOLENIA 2023

Justyna Lewicka: Postępowanie dietetyczne jako element leczenia zaburzeń płodności

Serdecznie zapraszamy na szkolenie dotyczące postępowania dietetycznego w leczeniu zaburzeń płodności. Naszą Prelegentką będzie specjalistka w tym zakresie Pani Dietetyk Kliniczny, dyplomowany fitoterapeuta i specjalistka medycyny przeciwstarzeniowej - Justyna Lewiska. […]

Do rejestracji »