Stres i jego wpływ na nasze zdrowie - rola kwasów omega-3 - NORSAN Polska
MenuMenu
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stres i jego wpływ na nasze zdrowie – rola kwasów omega-3

20 czerwca @ 6:00 pm - 7:30 pm

Zapraszamy na Seminarium Online, które poprowadzi dla nas psychodietetyk i dietetyk kliniczny Katarzyna Błażejewska – Stuhr.

Celem naszego Seminarium Online pt. Stres i jego wpływ na nasze zdrowie – rola kwasów omega-3, jest rozszerzenie Państwa wiedzy dotyczącej znaczenia morskich kwasów omega-3 dla  zdrowia psychicznego, w tym przede wszytskim radzenia sobie ze stresem.

Życie w stresie negatywnie odbija się na zdrowiu psychicznym, jak i fizycznym. Skutki przewlekłego stresu wpływają m.in. na osłabienie układu odpornościowego, zaostrzenie objawów wielu chorób z autoagresji (Hashimoto, Gravesa-Basedowa), reumatoidalnego zapalenia stawów, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego.  W powyższych schorzeniach mogą być pomocne przeciwzapalne kwasy omega-3.

Seminarium poprowadzi dla Państwa Katarzyna Błażejewska-Stuhr – mama, dietetyk kliniczny i psychodietetyk z dyplomami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Szkoły Głównej Psychologii Społecznej oraz podyplomowych studiów z Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Wykładowczyni na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. O zdrowym żywieniu edukuje również na swoich profilach w mediach społecznościowych. Równocześnie powadzi praktykę lekarską, przyjmując pacjentów zmagających się z różnymi problemami żywieniowymi.

Twoja Akademia NORSAN

Kiedy: Czwartek, 20.06.2024 od 18:00-19:30

Gdzie: Online

Koszt: darmowe

Temat: Stres i jego wpływ na nasze zdrowie – rola kwasów omega-3

Prelegentka: Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Czas trwania: ok. 1,5 godziny

Do seminariów online wykorzystujemy platformę Zoom, która zapewnia bezpieczne i wygodne połączenie.

Szczegóły

Data:
20 czerwca
Godzina:
6:00 pm - 7:30 pm