Rola kwasów omega3 w regulowaniu masy ciała. - NORSAN Polska
MenuMenu
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rola kwasów omega3 w regulowaniu masy ciała.

3 kwietnia @ 6:00 pm - 7:30 pm

Zapraszamy na Seminarium Online, które poprowadzi dla nas dr Magalena Superson.

Celem naszego Seminarium Online pt. Rola kwasów omega3 w regulowaniu masy ciała, jest rozszerzenie Państwa wiedzy dotyczącej zastosowania morskich kwasów omega-3 w terapii osób borykających się z nadwagą oraz które chcą zachować długo prawidłową masę ciała.

Jaka jest prawidłowa masa ciała? Prawidłowe przedziały. BMI poniżej 18,5 oznacza niedowagę, BMI między 18,5 a 24,9 to waga prawidłowa, przy BMI powyżej 25 mówimy o nadwadze, BMI powyżej 30 oznacza już otyłość. Niektórzy wyróżniają jeszcze przedział powyżej 35 – jako otyłość drugiego stopnia i powyżej 40 – jako otyłość olbrzymia. Co to dokładnie oznacza? Tego dowiemy się z Seminarium Online.

Dr Superson jest dietetykiem z 20-letnim doświadczeniem. Pomaga schudnąć osobom, które uważają się za „trudne przypadki”, zwłaszcza jeżeli nadwadze lub otyłości towarzyszą inne problemy zdrowotne np. niedoczynność tarczycy, hashimoto, insulinooporności, SIBO, IBS, nadciśnienie, hiperurykemia, hipercholesterolemia. W klinice Medicus we Wrocławiu jest częścią zespołu bariatrycznego, wspomagając leczenie otyłości u pacjentów przed i po operacji chirurgicznego zmniejszenia żołądka.

Twoja Akademia NORSAN

Kiedy: Środa, 3.04.2024 od 18:00-19:30

Gdzie: Online

Koszt: darmowe

Temat: Rola kwasów omega3 w regulowaniu masy ciała.

Prelegentka: dr Magdalena Superson

Czas trwania: ok. 1,5 godziny

Do seminariów online wykorzystujemy platformę Zoom, która zapewnia bezpieczne i wygodne połączenie.

Szczegóły

Data:
3 kwietnia
Godzina:
6:00 pm - 7:30 pm