Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MAJA CZERWIŃSKA – ROGOWSKA: ROLA KWASÓW OMEGA-3 W MENOPAUZIE

28 września, 2023 @ 6:00 pm - 7:30 pm

Zapraszamy na Seminarium Online, które poprowadzi dla nas Dr Maja Czerwińska-Rogowska.

Celem naszego Seminarium Online pt. Rola kwasów omega-3 w menopauzie, jest rozszerzenie Państwa wiedzy dotyczącej zastosowania morskich kwasów omega-3 u kobiet w okresie menopauzy czy przed menopauzą.

Menopauzę (przekwitanie, klimakterium) definiuje się jako trwałe ustanie cykli miesiączkowych. Zgodnie z definicją Światowej Organizacji Zdrowia menopauza to ostatnia miesiączka, po której przez co najmniej 12 miesięcy nie wystąpiło krwawienie – niezwiązana jednak np. z operacją usunięcia macicy czy jajników bądź nagłą utratą masy ciała w krótkim czasie. Biologicznie menopauza oznacza kres możliwości rozrodczych kobiety – utrata płodności jest naturalnym procesem fizjologicznym, którego nie da się powstrzymać, choć może on następować w różnym wieku. 

Seminarium poprowadzi dla Państwa dr n. med. i n. o zdr., doswiadczony dietetyk kliniczny i psychodietetyk Maja Czerwińska – Rogowska

Pani Doktor specjalizuje się zwłaszcza w zaburzeniach hormonalnych i onkologii. Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny jako jedna z najlepszych absolwentek.

Twoja Akademia NORSAN

Kiedy: Czwartek, 28.09.2023 od 18:00-19:30

Gdzie: Online

Koszt: darmowe

Temat: Rola kwasów omega-3 w menopauzie

Prelegentka: Dr Maja Czerwińska-Rogowska

Czas trwania: ok. 1,5 godziny

Do seminariów online wykorzystujemy platformę Zoom, która zapewnia bezpieczne i wygodne połączenie.

Szczegóły

Data:
28 września, 2023
Godzina:
6:00 pm - 7:30 pm