MenuMenu
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kwasy omega-3, a mikrobiota jelitowa

14 marca @ 6:00 pm - 7:30 pm

Zapraszamy na Seminarium Online, które poprowadzi dla nas psychodietetyk i dietetyk kliniczny Katarzyna Błażejewska – Stuhr.

Celem naszego Seminarium Online pt. Kwasy omega-3, a mikrobiota jelitowa, jest rozszerzenie Państwa wiedzy dotyczącej znaczenia morskich kwasów omega-3 dla zdrowia mikrobioty i jelit.

Mikrobiota jelitowa – określana też jako mikroflora, mikrobiom – to wszystkie drobnoustroje zasiedlające ludzkie jelita. Mikroflorę jelitową uszkadza szereg czynników, oddziałujących na nas każdego dnia. Zaliczyć do nich można przede wszystkim: sposób odżywiania (wysokoprzetworzona dieta, bogata w cukry proste i tłuszcze nasycone, tzw. dieta zachodnia), przewlekły stres, częste antybiotykoterapie. Z Seminarium Online dowiemy się jak kwasy omega-3 pomagają chronić nasz mikrobiom.

Seminarium poprowadzi dla Państwa Katarzyna Błażejewska-Stuhr – mama, dietetyk kliniczny i psychodietetyk z dyplomami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Szkoły Głównej Psychologii Społecznej oraz podyplomowych studiów z Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Wykładowczyni na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. O zdrowym żywieniu edukuje również na swoich profilach w mediach społecznościowych. Równocześnie powadzi praktykę lekarską, przyjmując pacjentów zmagających się z różnymi problemami żywieniowymi.

Twoja Akademia NORSAN

Kiedy: Czwartek, 14.03.2024 od 18:00-19:30

Gdzie: Online

Koszt: darmowe

Temat: Kwasy omega-3, a mikrobiota jelitowa

Prelegentka: Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Czas trwania: ok. 1,5 godziny

Do seminariów online wykorzystujemy platformę Zoom, która zapewnia bezpieczne i wygodne połączenie.

Szczegóły

Data:
14 marca
Godzina:
6:00 pm - 7:30 pm