Kwasy omega-3, a depresja - NORSAN Polska
MenuMenu
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kwasy omega-3, a depresja

28 marca @ 6:00 pm - 7:30 pm

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na bezpłatne Seminarium Online pt.: Znaczenie kwasów omega 3 w depresji: EPA vs DHA. Szkolenie na ten temat poprowadzi dr n. o zdr. Damian Parol.

Z Webinaru dowiedzą się Państwo między innymi, czy kwasy tłuszczowe omega-3 mogą być pomocne w zapobieganiu oraz wspomaganiu leczenia depresji.

Według WHO na depresję choruje 280 mln ludzi na świecie (około 3,8 proc. populacji). Dotyka ona 5,0 proc. osób dorosłych i 5,7 proc. ludzi w wieku co najmniej 60 lat. I coraz częściej zdarza się nawet u dzieci i nastolatków. W Polsce w ostatnich niemal 10 latach o 59 proc. wzrosła sprzedaż leków przeciwdepresyjnych.

Dr n. o zdr. Damian Parol to z wykształcenia dietetyk i psychodietetyk. Studiował w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Pod przewodnictwem prof. Artura Mamcarza obronił z wyróżnieniem pracę doktorską na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Tematem rozprawy był wpływ diety wegańskiej na wydolność biegaczy długodystansowych.

Jest współautorem rozdziałów w podręcznikach akademickich “Kardiologia sportowa w praktyce klinicznej” (PZWL, red. W. Braksator i A. Mamcarz) oraz “Medycyna stylu życia” (PZWL, red. D. Śliż i A. Mamcarz). Pan Damian jest również autorem bloga damianparol.com oraz platformy ze szkoleniami on-line warsztatnauki.pl

Zapraszamy do rejestracji.

Kiedy: Czwartek, 28.03.2024 od 18:00-19:30

Gdzie: Online

Koszt: darmowe

Temat: Znaczenie kwasów omega 3 w depresji: EPA vs DHA 

Prelegent: Dr n. o zdr. Damian Parol

Czas trwania: ok. 1,5 godziny

Do seminariów online wykorzystujemy platformę Zoom, która zapewnia bezpieczne i wygodne połączenie.

Szczegóły

Data:
28 marca
Godzina:
6:00 pm - 7:30 pm