KATARZYNA BŁAŻEJEWSKA-STUHR: ROLA KWASÓW OMEGA-3 DLA ZDROWIA - NORSAN Polska
MenuMenu
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KATARZYNA BŁAŻEJEWSKA-STUHR: ROLA KWASÓW OMEGA-3 DLA ZDROWIA

7 września, 2023 @ 6:00 pm - 7:30 pm

Zapraszamy na Seminarium Online, które poprowadzi dla nas dietetyk kliniczny i psychodietetyk Pani Katarzyna Błażejewska – Stuhr.

Celem naszego Seminarium Online pt. Tematyka kwasów omega-3 w kontekście zdrowia jest przekazanie Państwu informacji jak morskie kwasy omega-3 wpływają przede wszystkim na nasze serce, mózg i oczy, a także jak przyczyniają się do ogólnej poprawy naszego organizmu i samopoczucia.

Kwasy tłuszczowe omega-3 należą do grupy wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. W przeciwieństwie do nasyconych kwasów tłuszczowych, nasz organizm nie może ich sam wytwarzać. Dlatego muszą być one dostarczane z zewnątrz, czyli z pożywieniem. Ponieważ są niezbędne dla naszego organizmu, nazywane są również niezbędnymi kwasami tłuszczowymi.

Istnieją różne rodzaje kwasów tłuszczowych omega-3. Różnią się one głównie budową chemiczną i naturalnym źródłem, z którego pochodzą.

Do najważniejszych kwasów tłuszczowych omega-3 należą:

  • kwas eikozapentaenowy (EPA)
  • kwas dokozaheksaenowy (DHA)
  • kwas alfa-linolenowy (ALA)

Seminarium poprowadzi dla Państwa Katarzyna Błażejewska-Stuhr – mama, dietetyk kliniczny i psychodietetyk z dyplomami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Szkoły Głównej Psychologii Społecznej oraz podyplomowych studiów z Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie.

Wykładowczyni na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. O zdrowym żywieniu edukuje również na swoich profilach w mediach społecznościowych. Równocześnie powadzi praktykę lekarską, przyjmując pacjentów zmagających się z różnymi problemami żywieniowymi.

Twoja Akademia NORSAN

Kiedy: Czwartek,7.09.2023 od 18:00-19:30

Gdzie: Online

Koszt: darmowe

Temat: Rola kwasów omega-3 dla zdrowia

Prelegentka: Dietetyk kliniczny i psychodietetyk Pani Katarzyna Błażejewska – Stuhr

Czas trwania: ok. 1,5 godziny

Do seminariów online wykorzystujemy platformę Zoom, która zapewnia bezpieczne i wygodne połączenie.

Szczegóły

Data:
7 września, 2023
Godzina:
6:00 pm - 7:30 pm