Istotność kwasów omega-3 w okresie ciąży i karmienia piersią - NORSAN Polska
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Istotność kwasów omega-3 w okresie ciąży i karmienia piersią

9 maja @ 6:00 pm - 7:30 pm

Zapraszamy na Seminarium Online, które poprowadzi dla nas dr n. med. Aneta Kościołek

Celem naszego Seminarium Online pt. Istotność kwasów omega-3 w okresie ciąży i karmienia piersią, jest rozszerzenie Państwa wiedzy dotyczącej zastosowania morskich kwasów omega-3 u kobiet ciężarnych oraz w okresie karmienia.

Jeszcze przed zajściem w ciążę podaż omega-3 ma duży wpływ na zdrowy rozwój dziecka i matki. Jeśli matka już przed zajściem w ciążę cierpi na choroby metaboliczne, choroby układu krążenia lub wysokie ciśnienie krwi, ryzyko wystąpienia stanu przedrzucawkowego (uwaga redaktora: znane również jako zatrucie ciążowe) i niewydolności łożyskowej jest zwiększone podczas ciąży. W przypadku takich chorób literatura naukowa zaleca wystarczające spożycie omega-3: ok. 1,5 do 6 g dziennie, ponieważ działanie przeciwzapalne EPA i DHA jest tutaj szczególnie przydatne.

Seminarium poprowadzi dla Państwa dr n.med. Aneta Kościołek, która jest dietetykiem, mgr biotechnologii, mgr zdrowia publicznego. Pani Aneta Kościołek pracuje jako wykładowca akademicki oraz dietetyk w Zespole Sanatoryjno-Szpitalnym w Goczałkowicach Zdroju. Od wielu lat prowadzi warsztaty dietetyczne dla dzieci na obozach odchudzająco – kondycyjnych. Jest także Członekiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Dietetyki, – odział śląski.

Twoja Akademia NORSAN

Kiedy: Czwartek, 09.05.2024 od 18:00-19:30

Gdzie: Online

Koszt: darmowe

Temat:  Istotność kwasów omega-3 w okresie ciąży i karmienia piersią

Prelegentka: dr n.med. Aneta Kościołek

Czas trwania: ok. 1,5 godziny

Do seminariów online wykorzystujemy platformę Zoom, która zapewnia bezpieczne i wygodne połączenie.

Szczegóły

Data:
9 maja
Godzina:
6:00 pm - 7:30 pm